Polska, 100 złotych, 1973

Polska, 100 złotych, 1973

Polska, 100 złotych, 1973

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:20:40
316250
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1973, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 51.048 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 269a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 75

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  30 zł