Polska, 50 złotych, 1974

Polska, 50 złotych, 1974

Polska, 50 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:20:20
316249
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50 złotych, 1974, Warszawa, Fryderyk Chopin 1810 - 1849
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 10.375 sztuk, mikroryski, patyna
Literatura: Parchimowicz 256b

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 82

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  38 zł
6)  36 zł