Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:19:00
317993
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1981, Warszawa, Władysław I Herman (1079-1102) /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 4.020 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P437a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 127

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  105 zł
6)  95 zł