Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:18:20
317992
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzne, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P313a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 74

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  38 zł