Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:13:40
317966
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 100 złotych, 1982, mennica w Szwajcarii, Jan Paweł II
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 14.12 g, stemple lustrzane, mikroryski i biała patyna
Literatura: Parchimowicz 294b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 121

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  300 zł