Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 21:13:20
317965
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 200 złotych, 1982, mennica w Szwajcarii, Jan Paweł II
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.13 g, nakład 3.650 sztuk, stemple lustrzane, drobne mikroryski nierówna biała patyna
Literatura: Parchimowicz 316b

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 141

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  840 zł
4)  800 zł