Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:58:00
318144
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 223

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  370 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł