Polska, kopiejka, 1858 ВМ

Polska, kopiejka, 1858 ВМ

Polska, kopiejka, 1858 ВМ

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:53:00
318306
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), kopiejka, 1858 ВМ, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysa na ostatniej cyfrze daty
Literatura: Bitkin 477, H-Cz. 6071, Plage 503

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 105

1)  60 zł