Polska, półgrosz, 1766

Polska, półgrosz, 1766

Polska, półgrosz, 1766

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:49:00
318320
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), półgrosz, 1766, Kraków, małe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 2.b, Plage 11, Plage-miedź 9

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  32 zł