Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:48:40
318040
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1768 G, Kraków, wieniec bez jagódek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.d6, Plage 98, Plage miedź 113

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 171

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł