Polska, szeląg miedziany (boratynka), 1661

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:43:40
318420
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szeląg miedziany (boratynka), 1661, Ujazdów
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowana, wyraźne szczegóły głowy władcy oraz Orła
Literatura: Wolski KU61.A, Kop. 1548

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 165

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  30 zł