Polska, dwudenar, 1570
Polska, dwudenar, 1570
Cena wylicytowana: 60 zł
316492
Opis: |
Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, dwudenar, 1570, Wilno, ogon konia ostro zagięty w dół, mała data |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, krążek wycięty nierówno |
Cesnulis-Ivanauskas 3SA4-2, Kop. 3231 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 182
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 44 zł
4) 40 zł
5) 32 zł
6) 30 zł
min |