Polska, półgrosz litewski, 1558

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:25:40
318401
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1558, Wilno, końcówki napisów LI / LITV
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA83-24

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 153

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  50 zł