Polska, szeląg, 1530

Polska, szeląg, 1530

Polska, szeląg, 1530

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:25:00
318298
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1530, Toruń, bardzo rzadka odmiana z rękojeścią miecza po lewej stronie Orła
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: CNCT 1305 (R6), H.-Cz. 4840, Kop. 3079 (R6)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 146

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł