Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:24:00
318317
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg, końcówki napisów PRV / ELBINK
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCE 163, Pfau 115, PN2-Dut. 127, Slg. Marienburg 9237

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł