Polska, grosz, 1526

Polska, grosz, 1526

Polska, grosz, 1526

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:22:40
318398
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1526, Kraków, herb Odrowąż między pierścieniami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 415 (R2), PN2-Dut. 2 (R4), Kurp. 37 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 311

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  160 zł
6)  105 zł
7)  100 zł