Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:17:40
318393
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło (1386–1399), denar, bez daty, Wschowa, nad tarczą gotyckie N ?
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12 mm, 0.28 g, patyna
Literatura: Gum.H. 410, Gum.P. 511, Karolkiewicz 2080, Kubiak 109 var, Frynas P.16.3 (R), Kop. 8416 (R8)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 204

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł