Litwa, denar

Litwa, denar

Litwa, denar

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:12:20
318394
Opis: Litwa - Władysław Jagiełło (1377–1434), denar, Wilno, słabo widoczna Tarcza herbowa / Pogoń w lewo
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.2 mm, 0.22 g, patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas 5J, Kop. 3115 (R6)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 259

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  115 zł
7)  100 zł
8)  90 zł