Anglia, pens – denar, bez daty (1327–1335)

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:10:40
318274
Opis: Anglia - Edward II (1307–1327), pens – denar, bez daty (1327–1335), York, Aw: Popiersie władcy na wprost, w koronie, + EDW…, Rw: Krzyż, na środku czwórliść, w kątach po trzy kulki, CIVITAS EBORACI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.8 mm, 1.43 g, ciemna patyna
Literatura: N. 1098 (R), S. 1531

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 354

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  125 zł
8)  105 zł
9)  90 zł