Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 179

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:06:40
318458
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kommodus (177–192), sestercja, 179, Aw: Głowa władcy w wieńcu laurowym, w prawo, L AVREL COMMODVS AVG TR P IIII, Rw: Minerwa stojąca w lewo, trzymająca dłoń nad płonącym kandelabrem, trzymająca włócznię i tarczę, z boków S - C, IMP III COS II P P
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.2 mm, 21.51 g, ciemnozielona patyna
Literatura: RIC M. Aurelius 1607

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 493

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  360 zł