Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, ok. 330–320 pne

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:06:20
318454
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, tetradrachma, ok. 330–320 pne, Byblos, Aw: Głowa Aleksandra, nakryta lwią skórą, w prawo, Rw: Zeus siedzący na tronie, w lewo, trzymający orła i berło, z prawej ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, z lewej monogram AP
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.0 mm, 16.87 g, patyna
Literatura: Price 3426

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 807

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 300 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  760 zł
7)  720 zł
8)  700 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł
12)  560 zł
13)  480 zł
14)  450 zł