Rosja, Order Lenina, ok. 1943-1950

Cena wylicytowana: 6 400 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:05:00
318386
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1943-1950, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięcioramienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 105064
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: odznaczenie dwuczęściowe z uszkiem, złoto, platyna, emalia, 38.4 x 34.1 mm, 32.87 g, pięknie zachowany
Literatura: Barac 964, Sańko s. 81 (wariant 5)

Cena końcowa: 6 400 zł
Cena wywoławcza: 4 200 zł
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Ilość odsłon: 330

1)  6 400 zł
2)  6 200 zł
3)  5 200 zł
4)  4 500 zł
5)  4 300 zł
6)  4 200 zł