Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:03:00
92105
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1–5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871–1916
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku, 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XIX wieku

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 61

1)  120 zł