wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław ..

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:02:40
318486
Opis: wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław 2006, ISBN 8389551330
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu A5, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog wystawy odznak urzędów, znajdujących się w zbiorach Muzeum Miejskiego Wrocławia

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 141

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  24 zł
6)  20 zł
7)  18 zł