wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Talary Jana Kazimierza, Gdańsk 2012, ISBN 9788392745389

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:01:20
318487
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Talary Jana Kazimierza, Gdańsk 2012, ISBN 9788392745389
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 219 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog talarów i półtalarów bitych za panowania Jana Kazimierza

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 103

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  32 zł