wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2021 20:01:00
318488
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 177

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  42 zł
8)  38 zł