Polska, odznaka Wojsk Wielkopolskich, 1920

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:30:40
317772
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Wojsk Wielkopolskich, 1920, Krzyż, na którym zerwane kajdany i miecz, częściowo wyjęty z pochwy, na pochwie litery WW, odznaka jednocześciowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, emalia, 15.9 x 48.8 mm, 4.90 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 644, Stela 11.1.15

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 305

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł