Rosja, miniatura odznaki absolwentów Instytutu Rolnictwa i Leśnictwa w Nowej Aleksandrii (Puławach), 1908–1914(?)

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:30:00
317770
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), miniatura odznaki absolwentów Instytutu Rolnictwa i Leśnictwa w Nowej Aleksandrii (Puławach), 1908–1914(?), Petersburg, Wieniec, w którym dwugłowy Orzeł, niżej wieniec, w którym monogram, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik А•Б, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, na nakrętce nabity imiennik А•Б, odznaka wykonana w zakładzie А.И.Брылова w Petersburgu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.6 x 25.6 mm, 8.84 g, ładnie zachowana
Literatura: Andolenko 714

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 340

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  1 050 zł
5)  900 zł
6)  160 zł
7)  150 zł