Francja, żeton pamiątkowy, 1749

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:29:00
316731
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, 1749, Aw: Popiersie włapdcy w prawo, niżej sygnatura fm, LUD . XV . REX - CHRISTIANISS ., Rw: Wojownik z włócznią, trzymający włócznię i gałązkę, stojący przy drzwiach zamkniętej świątyni Janusa, CLAUSIT ET SERVAT, w odcinku EXTRAORDINAIRE / DES GUERRES / 1749
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.9 mm, 7.23 g, medal czyszczony
Literatura: Feuardent 834

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 183

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  105 zł
4)  80 zł
5)  44 zł