Wielka Brytania, 6 pensów, 1787

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:28:40
316735
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III (1760–1820), 6 pensów, 1787
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: S. 3749

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 230

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł