Rosja, 50 kopiejek, 1913 В•С

Rosja, 50 kopiejek, 1913 В•С

Rosja, 50 kopiejek, 1913 В•С

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:25:20
317763
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1913 В•С, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 109

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł