Rosja, kopiejka, 1598–1605

Rosja, kopiejka, 1598–1605

Rosja, kopiejka, 1598–1605

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:22:40
316739
Opis: Rosja - Borys I Godunow (1598–1605), kopiejka, 1598–1605, Moskwa, Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, poniżej oznaczenie mennicy O– (M lub N), Rw: Legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.63 g, patyna
Literatura: ГКХ 157 lub 160

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 214

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  30 zł
6)  20 zł
7)  18 zł