Niemcy, 24 mariengrosze, 1693 J-O

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:16:00
317801
Opis: Niemcy - Münster- biskupstwo - Fryderyk Krystian 1688-1706, 24 mariengrosze, 1693 J-O, Münster
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 692, Schulze 135

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 128

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł