Niemcy, 24 mariengrosze, 1693 J-O
Cena wylicytowana: 720 zł
317801
Opis: |
Niemcy - Münster- biskupstwo - Fryderyk Krystian 1688-1706, 24 mariengrosze, 1693 J-O, Münster |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
bardzo ładnie zachowane, miejscowa patyna |
Dav. 692, Schulze 135 |
Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 128
1) 720 zł
2) 700 zł
3) 660 zł
4) 620 zł
min |