Niemcy, talar = 48 szylingów, 1752

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:15:40
317802
Opis: Niemcy - Lubeka - miasto, talar = 48 szylingów, 1752, Lubeka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.38 g, wyczyszczony, miejscowa patyna
Literatura: Behrens 291, Dav. 2420

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 158

1)  680 zł
2)  660 zł