Francja, 1/12 ecu deuxième poinçon de Warin, 1643 A

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:13:40
317804
Opis: Francja - Ludwik XIII Sprawiedliwy (1610–1643), 1/12 ecu deuxième poinçon de Warin, 1643 A, Paryż, rozetka po dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.28 g, patyna
Literatura: Gadoury 46, Droulers 130, Duplessy 1352

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 109

1)  180 zł