Austria, 1.50 euro, 2018

Austria, 1.50 euro, 2018

Austria, 1.50 euro, 2018

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:13:20
317924
Opis: Austria - II Republika od 1945, 1.50 euro, 2018, Wiedeń, Filharmonia Wiedeńska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1 uncja srebra próby "999", miejscowa patyna
Literatura: KM 3159

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 108

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  65 zł