Austria, dwutalar, bez daty

Austria, dwutalar, bez daty

Austria, dwutalar, bez daty

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:12:40
317867
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), dwutalar, bez daty, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Orzeł, legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 57.19 g, patyna
Literatura: Dav. 3252, Herinek 574, M.-T. 762

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 340

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  3 400 zł
4)  3 300 zł
5)  2 000 zł
6)  1 800 zł