Austria, dwutalar, bez daty
Austria, dwutalar, bez daty
Cena wylicytowana: 3 600 zł
317867
Opis: |
Austria - Leopold I (1657–1705), dwutalar, bez daty, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Orzeł, legenda |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 57.19 g, patyna |
Dav. 3252, Herinek 574, M.-T. 762 |
Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 342
1) 3 600 zł
2) 3 500 zł
3) 3 400 zł
4) 3 300 zł
5) 2 000 zł
6) 1 800 zł
min |