Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1624 / 4

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:10:20
317749
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1624 / 4, Królewiec, odmiana z dwukrotnie nabitą cyfrą 4 w dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie przy krawędzi
Literatura: Olding 41.c, Shatalin GW24-8

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 169

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  90 zł