Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:09:00
317997
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  60 zł