Polska, 10 złotych, 2005

Polska, 10 złotych, 2005

Polska, 10 złotych, 2005

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:07:20
318021
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2005, Warszawa, Stanisław August Poniatowski (1764-1795) - półpostać
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 60.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 973

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 70

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  36 zł