Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:04:00
318008
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, 200-lecie powstania Mazurka Dąbrowskiego (1797-1997)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 14.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 740

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 84

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  95 zł
5)  90 zł