Polska, 20 złotych, 2000

Polska, 20 złotych, 2000

Polska, 20 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:02:20
318005
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2000, Warszawa, Pałac w Wilanowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 24.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 822

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 93

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  70 zł
6)  60 zł