Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:01:40
317747
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 100.000 złotych, 1990, Solidarność 1980-1990, /typ C/, na awersie ZŁ blisko nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, rzadszy typ, patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi
Literatura: Parchimowicz 619c

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 235

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  120 zł