Polska, 200 złotych, 1984
Polska, 200 złotych, 1984
Cena wylicytowana: 90 zł
317547
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1984, Warszawa, XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Sarajewo 1984 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby '750', nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna |
Parchimowicz 318 |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 83
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 55 zł
4) 44 zł
5) 40 zł
6) 40 zł
min |