Polska, 200 złotych, 1984

Polska, 200 złotych, 1984

Polska, 200 złotych, 1984

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:56:00
317547
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1984, Warszawa, XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Sarajewo 1984
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 318

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 83

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  40 zł