Polska, 100 złotych, 1979

Polska, 100 złotych, 1979

Polska, 100 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:55:40
318002
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1979, Warszawa, Henryk Wieniawski 1835 - 1880
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, lekko czyszczone, moneta w pękniętym, plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 284

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 78

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  28 zł