Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:53:20
318001
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Helena Modrzejewska 1840 - 1909
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 60.158 sztuk, stemple lustrzane, patyna, czyszczone, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 272

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 65

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  20 zł