Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:53:00
318003
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Zamek Królewski w Warszawie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 50.177 sztuk, stemple lustrzane, patyna, czyszczone, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 271

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 98

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  22 zł
6)  18 zł