Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:43:40
317955
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 1964

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 207

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  55 zł
6)  55 zł
7)  48 zł