Polska, szóstak, 1683
Polska, szóstak, 1683
Cena wylicytowana: 105 zł
317955
Opis: |
Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Kop. 1964 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 208
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 100 zł
4) 90 zł
5) 55 zł
6) 55 zł
7) 48 zł
min |