Polska, szóstak, 1665

Polska, szóstak, 1665

Polska, szóstak, 1665

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:40:40
317937
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1665, Bydgoszcz, odmiana z ozdobami na rogach tarcz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 1677

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 112

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  30 zł
4)  30 zł
5)  26 zł