Polska, szóstak, 1663 AT

Polska, szóstak, 1663 AT

Polska, szóstak, 1663 AT

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:40:20
317938
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1663 AT, Bydgoszcz, herb Ślepowron na rewersie, obwódki po obu stronach monety, herb Wazów w prostej tarczy
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. - nie notuje tego wariantu

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 147

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  30 zł
4)  20 zł